Yhteystiedot

Toimiston yhteystiedot

HPK Liiga Oy
Kiekkoritarinkuja 3B
13130 HÄMEENLINNA
puh. +358 3 612 2162
www.hpk.fi
e-mail: hpk(at)hpk.fi

Asiakaspalvelu
puh. +358 3 612 2162
Toimisto on avoinna ma-pe kello 9-16.
(kotiottelupäivinä toimisto suljetaan jo klo 15.30)

Henkilökunta

  • Toimitusjohtaja
    Antti Toivanen
    p. +358 50 317 5777
    antti.toivanen@hpk.fi

  • Urheilujohtaja (liigajoukkue, juniorit C2-ASM)
    Mika Toivola
    p. +358 44 750 7757
    mika.toivola@hpk.fi

  • Asiakkuuspäällikkö (yritysmyynti, uusasiakashankinta)
    Hannu Savolainen
    p. +358 40 759 3777
    hannu.savolainen@hpk.fi

  • Myyntipäällikkö (yritysmyynti, uusasiakashankinta)
    Sami Matinkari
    p. +358 40 451 5534
    sami.matinkari@hpk.fi

  • Toimistopäällikkö (taloushallinto, henkilöstöhallinto)
    Outi Lappalainen
    p. +358 40 538 6787
    outi.lappalainen@hpk.fi

  • Markkinointi- ja viestintäpäällikkö (markkinointi, viestintä, tapahtumat)
    Kati Savolainen
    p. +358 44 096 4474
    kati.savolainen@hpk.fi

  • Myyntiassistentti (kausikorttimyynti, ryhmälipunmyynti, sopimuslaskutus)
    Titta Raappana-Haapio
    p. +358 3 612 2162
    titta.raappana-haapio@hpk.fi

  • Palvelusihteeri (ravintolapalveluiden laskutus, aitiotarjoilutilaukset, verkkokauppa)
    Henna Kivistö
    p. +358 40 905 1256
    henna.kivisto@hpk.fi

  • Ravintolapäällikkö (kioskitoiminta, anniskeluravintolat, lounasravintola, catering)
    Mia Kallio
    p. +358 45 773 21332
    kerhoravintola@hpk.fi

  • Kokki
    Toini Salonen
    p. +358 45 773 21332
    kerhoravintola@hpk.fi

  • Turvallisuuspäällikkö (vierasfanit, tapahtumaturvallisuus)
    Martti Paananen
    p. +358 45 113 0678
    martti.paananen@hpk.fi