Yhteystiedot

Toimiston yhteystiedot

HPK Liiga Oy
Kiekkoritarinkuja 3B
13130 HÄMEENLINNA
puh. +358 3 612 2162
www.hpk.fi
e-mail: hpk(at)hpk.fi

Asiakaspalvelu
puh. +358 3 612 2162
Toimisto on avoinna ma-pe kello 9-16.
(kotiottelupäivinä toimisto suljetaan jo klo 15.30)

Henkilökunta

  • Toimitusjohtaja
    Antti Toivanen
    p. +358 50 317 5777
    antti.toivanen@hpk.fi

  • Markkinointipäällikkö
    Hannu Savolainen
    p. +358 40 759 3777
    hannu.savolainen@hpk.fi

  • Myyntipäällikkö
    Sami Matinkari
    p. +358 40 451 5534
    sami.matinkari@hpk.fi

  • Toimistopäällikkö
    Outi Lappalainen
    p. +358 40 538 6787
    outi.lappalainen@hpk.fi

  • Markkinointi- ja viestintäkoordinaattori
    Kati Savolainen
    p. +358 44 096 4474
    kati.savolainen@hpk.fi

  • Toimistosihteeri
    Jutta Korvakangas
    p. +358 40 509 5980
    jutta.korvakangas@hpk.fi

  • Aitiotarjoilut, Lipunmyynti Kerho-ravintolassa
    Henna Kivistö
    p. +358 40 905 1256
    henna.kivisto@hpk.fi

  • Ravintolapäällikkö
    Mia Kallio
    p. +358 45 773 21332
    kerhoravintola@hpk.fi

  • Kokki
    Toini Salonen
    p. +358 45 773 21332
    kerhoravintola@hpk.fi