A-otteluohjelma

A-Nuorten Otteluohjelma 2016-2017

LIPUT A-NUORTEN KOTIOTTELUIHIN:
Aikuiset 5 €, Lapset, Opiskelijat, Eläkeläiset 2 €.

Liput myy ennakkoon Kerho-ravintola sekä tuntia ennen ottelua lippuluukku.

HPK:n kauden 2016-2017 kausikorttilaiset näkevät A-Nuorten kauden 2016-2017 ottelut veloituksetta kausikortillaan!

A-Nuorten Runkosarja 2016-2017

Pe 02.09. klo 19.00 HPK - Ässät Oranssi Alue 1-2
La 03.09. klo 16.00 TPS - HPK Turku 0-3
Ke 07.09. klo 19.00 HPK - Lukko Oranssi Alue 4-1
Pe 09.09. klo 19.00 Ilves - HPK Tampere 2-1 JA
La 10.09. klo 15.00 Jokerit - HPK Helsinki 2-0
La 17.09. klo 12.30 HPK - Blues Oranssi Alue 1-2
Su 18.09. klo 17.00 HIFK - HPK Helsinki 1-2
La 24.09. klo 16.00 HPK - Tappara Oranssi Alue 5-1
Su 25.09. klo 16.00 Sport - HPK Vaasa 2-4
La 01.10. klo 12.30 HPK - K-Vantaa Oranssi Alue 7-0
Su 02.10. klo 16.00 JYP - HPK Jyväskylä 1-2 JA
Pe 07.10. klo 19.00 KooKoo - HPK Kouvola 5-4
La 08.10. klo 16.00 Pelicans - HPK Lahti 1-4
Pe 14.10. klo 19.00 HPK - Kärpät Oranssi Alue 3-9
La 15.10. klo 12.30 HPK - KalPa Oranssi Alue 6-3
Pe 21.10. klo 19.00 HPK - K-Vantaa Oranssi Alue 4-3
La 22.10. klo 15.00 Lukko - HPK Rauma 1-7
Pe 28.10. klo 19.00 HPK - Blues Oranssi Alue 1-7
La 29.10. klo 12.00 Ässät - HPK Pori 5-2
La 12.11. klo 17.00 HIFK - HPK Helsinki 1-2
Su 13.11. klo 16.00 Tappara - HPK Tampere 4-1
Pe 18.11. klo 13.00 KalPa - HPK Vaasa 8-4
La 19.11. klo 13.00 JYP - HPK Vaasa 2-3
Su 20.11. klo 15.00 Kärpät - HPK Vaasa 5-2
Pe 25.11. klo 18.30 K-Vantaa - HPK Vantaa 0-6
La 26.11. klo 16.00 HPK - HIFK Oranssi Alue 4-2
Pe 02.12. klo 19.00 HPK - SaiPa Oranssi Alue 5-0
La 03.12. klo 16.00 HPK - Jokerit Oranssi Alue 5-2
Pe 09.12. klo 18.30 Blues - HPK Espoo 4-5 VL
La 10.12. klo 13.00 HPK - TPS Oranssi Alue 2-0
La 07.01. klo 12.30 HPK - KooKoo Oranssi Alue 2-1 VL
Su 08.01. klo 13.00 HPK - JYP Oranssi Alue 2-3 VL
Pe 13.01. klo 13.00 HPK - KooKoo Lappeenranta 8-1
La 14.01. klo 11.00 HPK - Salzburg Lappeenranta 8-2
Su 15.01. klo 12.00 HPK - Pelicans Lappeenranta 3-0
La 21.01. klo 16.00 SaiPa - HPK Lappeenranta 0-2
Su 22.01. klo 16.00 HPK - Pelicans Oranssi Alue 6-1
Ke 27.01. klo 19.00 HPK - Sport Oranssi Alue 7-4
La 28.01. klo 16.00 Blues - HPK Espoo 5-7
Pe 03.02. klo 19.00 HPK - Ilves Oranssi Alue 3-2 JA
La 04.02. klo 17.00 K-Vantaa - HPK Vantaa 3-1
Su 19.02. klo 16.00 HPK - Jokerit Oranssi Alue 4-5 JA
Ke 22.02. klo 19.00 HPK - HIFK Oranssi Alue 2-0
La 25.02. klo 12.00 Jukurit - HPK Mikkeli 1-2
Su 26.02. klo 16.00 HPK - Jukurit Oranssi Alue 4-2
Pe 03.03. klo 18.30 KalPa - HPK Kuopio 3-4 VL
La 04.03. klo 12.30 Kärpät - HPK Oulu 1-4
Ti 07.03. klo 18.00 Jokerit - HPK Helsinki 3-4